Școala Româno-Britanică | Implică-te
page,page-id-15942,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-theme-ver-7.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

Implică-te

1.Redirecționează 2% din impozitul pe venit.

(cu care poți susține un elev bursier ori Fondul Anual al școlii).
DESCARCA FORMULAR 2%.

suma fixa

2. Alege sa donezei lunar o sumă fixă

(10, 30, 50 lei sau alta sumă) și alege cum dorești să fie folosită. (optiuni: Fondul de bursa, Fondul de carte, Fondul Anual).

3. Direcționează 20% din valoarea impozitului pe PROFIT

Conduci o companie? Ai o oportunitate de implicare foarte simplă și cu beneficii fiscale: direcționează 20% din valoarea impozitului pe PROFIT, în limita a 3 la mie din cifra de afaceri spre una dintre opțiunile prezentate sau propune chiar tu un proiect educațional care ai vrea sa fie implementat în cadrul școlii.

idee

4. Ai o idee de proiect?

Un eveniment, o acțiune care să fie în beneficiul copiilor și să susțină educația de excelență? Abia așteptăm să ni le prezinți. Le vom discuta, analiza și vom decide împreună planul de implementare.

.

Sponsori